Vyhlášení Online Competition

Moc všem děkujeme za účast v našem online závodě, ceníme si každého zaslaného videa. 

Od našeho skvělého sponzora, internetového e-shopu s jezdeckými potřebami HORSEandME.eu, jsme pro všechny soutěžící získali poukázku na slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč – informace startující obdrželi e-mailem. Tato sleva platí do konce srpna. Rozhodně doporučujeme kouknout na jejich web https://www.horseandme.eu/, mají skvělý výběr všeho možného :-). Zároveň první tři místa v každé soutěži vyhrávají poukázky na nákup.

Výsledková listina v PDF >>
Video vyhlášení soutěží ze země >>
Video vyhlášení soutěží třídy Z >>
Video vyhlášení soutěží třídy L, S, P, M >>

Snažili jsme se, aby vás hodnocení podpořilo v dalším zlepšování se, abyste věděli, na co rozhodčí koukají a na co si dávat při projíždění překážek pozor. Veřejné hodnocení jezdeckých soutěží je snad dobrým materiálem k vzdělávání se všech.

Soutěže na vodítku máme teprve od loňska, volnost byla vůbec poprvé. Protože rozhodčí WEČR se systematické práci s koňmi ve volnosti sami příliš nevěnují, domluvili jsme na hodnocení s trenérkou, které si velmi vážíme a které projde rukama mnoho různých koní. Při hodnocení se řídila citem více než je běžné u jezdeckých soutěží. Doufáme, že vás hodnocení inspirovalo v tom, co je možné v práci s vašimi koňmi ještě zlepšit. Rádi bychom letos nasbírali zkušenosti a materiály a přes zimu pak lépe promysleli, jak se soutěžemi ze země dál, lépe specifikovali pravidla, systém hodnocení, připravili školení pro rozhodčí, kteří by se tomu chtěli věnovat. Máte o tyto soutěže do budoucna zájem? Pouze online formou nebo i fyzicky na závodech? Neradi bychom, aby se na fb strhla diskuze, tak budeme rádi za feedback a další nápady do emailu. 

Děkujeme a těšíme se 12.-13.6. a 26.6. už naživo v Pticích.