F&Q Online Competition

Hodnocení soutěží ze země >>

Hudba

Hudba k WE neodmyslitelně patří, můžete tedy:

  • pustit si hudbu z repráčku a jet v jejím doprovodu: preferováno!
  • přidat hudbu do videa dodatečně (úprava zvuku nebude brána jako nepovolená úprava)
  • pokud nemáte reprák ani technické možnosti následného dohrání hudby k videu, netrapte se, nebudeme za to strhávat body. (Na klasických závodech techniku k hudbě zajišťuje pořadatel, vámi dodaná hudba se projeví ve známce za celkový dojem.)

Natáčení

Během natáčení je možné zoomovat a kameru otáčet tak, aby byla celá jezdecká dvojice pěkně vidět. Nejsou povoleny následné úpravy videí, např. zpomalování/zrychlování, sestříhávání z více videí, vystřihování částí atd.

Oblečení jezdce

Vzhledem k tomu, že za současné situace je obtížné koupit oblečení, budeme velmi benevolentní. Povinné jsou bezpečnostní prvky dle pravidel (helma, bezp.vesta, kalhoty a boty), za pokrývku hlavy budeme rádi, protože to k WE patří. Prosíme o čistý reprezentativní vršek, ale může být i tričko/košile, sako/vestička, mikina nebo bunda dle počasí.

Startovné

Startovné 400 Kč je za soutěž, tedy za všechny tři části – tři týdny dohromady.

Změna třídy/koně

Pokud se přihlásíte do nějaké soutěže a během natáčení prvního videa zjistíte, že jste se přecenili, můžete se přehlásit do jiné soutěže do uzávěrky zaslání prvního videa. Stějne tak můžete změnit koně za jiného (ale všechny 3 části musí být se stejným koněm).

Obě soutěže ze země

Základním chodem je klus – kůň předvede klus mezi všemi překážkami. Na překážkách můstek, různorodý podklad, slalom, osmička, trojlístek bude v plánku předepsaný krok, skok bude možné překonat libovolným chodem.

Slalom ve třídě L

Ve třídě L je dle pravidel 2021 předepsaným chodem klus.